Máte zájem o spolupráci, případně máte jenom otázku? Napište nám email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontakt

Maceček Richard: Zakladatel,vlastník,šéfredaktor. EMAIL : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jakub Strmeň: Spoluzakladatel a šéfredaktor EMAIL : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Julius Antal: Občasný prispievateľ a tester aplikácii EMAIL : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pavlína Novotná: Občasný prispievateľka EMAIL : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Reklama

Volny prostor

Naše projekty

 • Sledujte náš youtube kanál

  Přihlášení

  G+ Stránka

   

  Poslední komentáře

  Android

  Diaľkové ovládania pre KODI: 10. Záver

  Otestovali sme 9 rôznych aplikácii na ovládanie Kodi centra. Možno sa pýtate, ktorá je najlepšia. Je veľmi ťažké vybrať len jednu. Veľmi to závisí od požiadaviek užívateľa, čo očakáva od aplikácie.

  Julius Antal

  Julius Antal

  Občasný prispievateľ, užívateľ androidu a tester aplikácii.

  Číst dál...

  Windows

  test webu

  Návod je zaměřen na běžné uživatele, kteří nemají žádné předchozí zkušenosti s instalací KODI, článek by měl pomoci všem začínajícím uživatelům nainstalovat mediální přehrávač KODI. Od čtenáře se očekává pouze zvládnutí rutinních úkonů (kopírování souborů, stahování souborů).

  Maceček Richard

  Maceček Richard Google Plus

  Zakladatel a tvůrce centerko.cz, šéfredaktor, miluje "Inteligentní" chytré domácnosti.

  Číst dál...

  Mac OS

  KODI na OS X

  Z KODI se stal nejuniverzálnější systém pro přehrávání videí, hudby a fotografií. Každý si může stáhnout a nainstalovat KODI na Windows, Linux a OS X, jedná se totiž o free open-source aplikaci.

  Maceček Richard

  Maceček Richard Google Plus

  Zakladatel a tvůrce centerko.cz, šéfredaktor, miluje "Inteligentní" chytré domácnosti.

  Číst dál...

  Linux

  [Návod] Instalaci Linuxu Mint 17 Mate

  Dnes si ukážeme instalaci Linuxu Mint 17 Mate 32 bit verzi.

  Číst dál...